Members for 2022-2023

William Marc
 Parent     
Term: 2022-2023
Latarsha Reaves
Parent
Term: 2022-2023
Kenya Alexander
Parent
Term: 2022-2023
Krystle Freeman
Parent
Term: 2022-2023
Christina Sanders
Teacher
Term: 2022-2023
Regina Spencer
Teacher
Term: 2022-2024
Dr. Dustin Dykes
Principal
Ongoing

Officers

Dr. Dustin Dykes
Chairman
Term: 2022-2023
TBD
Co-Chairman
Term: 2022-2023
TBD
Secretary
Term: 2022-2023

Meeting Dates for 2022-2023

Thursday, September 29, 2022

Thursday, November 17, 2022

Thursday, January 26, 2023

Thursday, April 13, 2023

All meetings will take place from 7:00 a.m. - 7:30 a.m. in the media center